| O usługach. |
| Osobiście nie mam przykrych doświadczeń z budowlańcami a to może z tego względu, iż wiem jak powinien wyglądać proces od zawarcia umowy do jej odbioru. Jednak nie wszyscy mają pozytywne doświadczenia z tego zakresu dlatego postanowiłem uruchomić to forum i w miarę potrzeby pomagać. Zachęcam do aktywnego korzystania z forum. Pozdrawiam |