O usługach.
Osobiście nie mam przykrych doświadczeń z budowlańcami a to może z tego względu, iż wiem jak powinien wyglądać proces od zawarcia umowy do jej odbioru. Jednak nie wszyscy mają pozytywne doświadczenia z tego zakresu dlatego postanowiłem uruchomić to forum i w miarę potrzeby pomagać.
Zachęcam do aktywnego korzystania z forum. Pozdrawiam


  PRZEJDŹ NA FORUM